MEM2012F50R0T
TDK CorporationTDK Corporation
MEM2012F50R0T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MEM2012F50R0T
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FILTER LC(PI) 50MHZ SMD
Podatkovni listi: MEM2012F50R0T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MEM2012F50R0T
Številka dela MEM2012F50R0T Proizvajalec TDK Corporation
Opis FILTER LC(PI) 50MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 267710 pcs Podatkovni list MEM2012F50R0T.pdf
Napetost - ocenjena 12V Vrednosti -
Tip Low Pass Tehnologija LC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija MEM
Odpornost - Kanal (Ohm) - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število kanalov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.039" (1.00mm)
Filtriranje 3rd Zaščita pred ESD No
natančen opis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel 200mA 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad Tok 200mA
Frekvenca Center / Cutoff 50MHz (Cutoff) Znižanje vrednosti 20dB @ 400MHz ~ 2GHz