MHQ0402PSA16NHT000
TDK CorporationTDK Corporation
MHQ0402PSA16NHT000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MHQ0402PSA16NHT000
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 16NH 120MA 2.1 OHM SMD
Podatkovni listi: MHQ0402PSA16NHT000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
40000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MHQ0402PSA16NHT000
Številka dela MHQ0402PSA16NHT000 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 16NH 120MA 2.1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2265949 pcs Podatkovni list MHQ0402PSA16NHT000.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 01005 (0402 Metric) Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Ščitenje Shielded Serija MHQ-PSA
Ocene - Q @ Frek 8 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 01005 (0402 Metric)
Druga imena 445-175118-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 500MHz
Induktivnost 16nH Višina - sedež (maks.) 0.009" (0.23mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.5GHz Lastnosti -
natančen opis 16nH Shielded Multilayer Inductor 120mA 2.1 Ohm Max 01005 (0402 Metric) DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max
Trenutna ocena 120mA Tok - nasičenost -