MLF1005G1R2KT
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1005G1R2KT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF1005G1R2KT
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 35MA 790 MOHM
Podatkovni listi: MLF1005G1R2KT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLF1005G1R2KT
Številka dela MLF1005G1R2KT Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 1.2UH 35MA 790 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 801857 pcs Podatkovni list MLF1005G1R2KT.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ščitenje Shielded Serija MLF
Ocene - Q @ Frek 30 @ 10MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Frekvenca - Samozadostna 110MHz
natančen opis 1.2µH Shielded Multilayer Inductor 35mA 790 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 790 mOhm Max
Trenutna ocena 35mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MLF1005G1R2KT000
MLF1005G1R2KT000
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 1.2UH 35MA 790 MOHM