MLF1608C220M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1608C220M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF1608C220M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 22UH 2MA 1.7 OHM SMD
Podatkovni listi: MLF1608C220M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLF1608C220M
Številka dela MLF1608C220M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 22UH 2MA 1.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 812533 pcs Podatkovni list MLF1608C220M.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Shielded Serija MLF
Ocene - Q @ Frek 20 @ 1MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 445-6230-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm)
Frekvenca - Samozadostna 18MHz natančen opis 22µH Shielded Multilayer Inductor 2mA 1.7 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max Trenutna ocena 2mA