MLF1608DR18M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1608DR18M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF1608DR18M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 180NH 150MA 500 MOHM
Podatkovni listi: MLF1608DR18M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLF1608DR18M
Številka dela MLF1608DR18M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 180NH 150MA 500 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 822771 pcs Podatkovni list MLF1608DR18M.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Shielded Serija MLF
Ocene - Q @ Frek 15 @ 25MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 445-6236-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 180nH Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm)
Frekvenca - Samozadostna 320MHz natančen opis 180nH Shielded Multilayer Inductor 150mA 500 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Trenutna ocena 150mA