MLF1608DR39M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1608DR39M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF1608DR39M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 390NH 100MA 850 MOHM
Podatkovni listi: MLF1608DR39M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLF1608DR39M
Številka dela MLF1608DR39M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 390NH 100MA 850 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 784860 pcs Podatkovni list MLF1608DR39M.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Shielded Serija MLF
Ocene - Q @ Frek 15 @ 25MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 445-6240-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 390nH Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm)
Frekvenca - Samozadostna 210MHz natančen opis 390nH Shielded Multilayer Inductor 100mA 850 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max Trenutna ocena 100mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MLF1608DR33MTD25
MLF1608DR33MTD25
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 330NH 100MA 750 MOHM
Na zalogi: 717353 pcs
Prenesi: MLF1608DR33MTD25.pdf
RFQ
MLF1608DR39MTA00
MLF1608DR39MTA00
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 390NH 100MA 850 MOHM