MLF2012C820MTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012C820MTD25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF2012C820MTD25
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 82UH 2MA 3 OHM SMD
Podatkovni listi: MLF2012C820MTD25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLF2012C820MTD25
Številka dela MLF2012C820MTD25 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 82UH 2MA 3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 658111 pcs Podatkovni list MLF2012C820MTD25.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Shielded Serija MLF
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 25 @ 1MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 82µH
Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 82µH Shielded Multilayer Inductor 2mA 3 Ohm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Trenutna ocena 2mA Tok - nasičenost -