MLF2012DR12MTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012DR12MTD25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF2012DR12MTD25
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 120NH 300MA 200 MOHM
Podatkovni listi: MLF2012DR12MTD25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLF2012DR12MTD25
Številka dela MLF2012DR12MTD25 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 120NH 300MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 961360 pcs Podatkovni list MLF2012DR12MTD25.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Shielded Serija MLF
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 20 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 445-16987-2
445-16987-ND
MLF2012DR12MTD25-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 120nH Višina - sedež (maks.) 0.041" (1.05mm)
Frekvenca - Samozadostna 360MHz natančen opis 120nH Shielded Multilayer Inductor 300mA 200 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Trenutna ocena 300mA