MLF2012E120M
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012E120M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF2012E120M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 12UH 15MA 900 MOHM SMD
Podatkovni listi: MLF2012E120M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLF2012E120M
Številka dela MLF2012E120M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 12UH 15MA 900 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 863836 pcs Podatkovni list MLF2012E120M.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Shielded Serija MLF
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 445-8996-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2MHz
Induktivnost 12µH Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm)
Frekvenca - Samozadostna 25MHz natančen opis 12µH Shielded Multilayer Inductor 15mA 900 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max Trenutna ocena 15mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MLF2012E100MTD25
MLF2012E100MTD25
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 10UH 15MA 800 MOHM SMD
Na zalogi: 564254 pcs
Prenesi: MLF2012E100MTD25.pdf
RFQ
MLF2012E120MT
MLF2012E120MT
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 12UH 15MA 900 MOHM SMD
Na zalogi: 1023774 pcs
Prenesi: MLF2012E120MT.pdf
RFQ
MLF2012E5R6JTD25
MLF2012E5R6JTD25
Opis: FIXED IND 5.6UH 15MA 600 MOHM
Prenesi: MLF2012E5R6JTD25.pdf
MLF2012E120KTD25
MLF2012E120KTD25
Prenesi: MLF2012E120KTD25.pdf
MLF2012E120MT000
MLF2012E120MT000