MLF2012K470MTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLF2012K470MTD25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLF2012K470MTD25
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 47UH 4MA 2.7 OHM SMD
Podatkovni listi: MLF2012K470MTD25.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MLF2012K470MTD25
Številka dela MLF2012K470MTD25 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 47UH 4MA 2.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 564691 pcs Podatkovni list MLF2012K470MTD25.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Shielded Serija MLF
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 35 @ 2MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 2MHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm) Frekvenca - Samozadostna 11MHz
natančen opis 47µH Shielded Multilayer Inductor 4mA 2.7 Ohm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max
Trenutna ocena 4mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MLF2012K560KT000
MLF2012K560KT000
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 56UH 4MA 2.8 OHM SMD
Na zalogi: 841282 pcs
Prenesi: MLF2012K560KT000.pdf
RFQ
MLF2012K470KT000
MLF2012K470KT000
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 47UH 4MA 2.7 OHM SMD
Na zalogi: 736732 pcs
Prenesi: MLF2012K470KT000.pdf
RFQ
MLF2012K470MT
MLF2012K470MT
Prenesi: MLF2012K470MT.pdf
MLF2012K560KTD25
MLF2012K560KTD25
Prenesi: MLF2012K560KTD25.pdf
MLF2012K470KTD25
MLF2012K470KTD25
Prenesi: MLF2012K470KTD25.pdf
MLF2012K470M
MLF2012K470M