MLP2016S2R2MT0S1
TDK CorporationTDK Corporation
MLP2016S2R2MT0S1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLP2016S2R2MT0S1
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.2A 110 MOHM
Podatkovni listi: 1.MLP2016S2R2MT0S1.pdf2.MLP2016S2R2MT0S1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLP2016S2R2MT0S1
Številka dela MLP2016S2R2MT0S1 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 1.2A 110 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 418416 pcs Podatkovni list 1.MLP2016S2R2MT0S1.pdf2.MLP2016S2R2MT0S1.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0806 (2016 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ščitenje Shielded Serija MLP
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0806 (2016 Metric)
Druga imena 445-7843-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 1.2A 143 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 143 mOhm Max Trenutna ocena 1.2A