NLC453232T-3R3K
TDK CorporationTDK Corporation
NLC453232T-3R3K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLC453232T-3R3K
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 750MA 220 MOHM
Podatkovni listi: NLC453232T-3R3K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NLC453232T-3R3K
Številka dela NLC453232T-3R3K Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 3.3UH 750MA 220 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5578 pcs Podatkovni list NLC453232T-3R3K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija NLC
Ocene - Q @ Frek 10 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena 445-1161-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 45MHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 750mA 220 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Trenutna ocena 750mA Tok - nasičenost -