NLV25T-3R9J-PFD
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLV25T-3R9J-PFD
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 180MA 2.1 OHM
Podatkovni listi: NLV25T-3R9J-PFD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NLV25T-3R9J-PFD
Številka dela NLV25T-3R9J-PFD Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 3.9UH 180MA 2.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 538104 pcs Podatkovni list NLV25T-3R9J-PFD.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija NLV-PFD
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 30 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 3.9µH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Frekvenca - Samozadostna 48MHz natančen opis 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 2.1 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max Trenutna ocena 180mA