NLV32T-100J-PFD
TDK CorporationTDK Corporation
NLV32T-100J-PFD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLV32T-100J-PFD
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 10UH 150MA 2.1 OHM SMD
Podatkovni listi: NLV32T-100J-PFD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NLV32T-100J-PFD
Številka dela NLV32T-100J-PFD Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 10UH 150MA 2.1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 453669 pcs Podatkovni list NLV32T-100J-PFD.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija NLV-PFD
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 30 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 30MHz natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 2.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max Trenutna ocena 150mA