NLV32T-R47J-EF
TDK CorporationTDK Corporation
NLV32T-R47J-EF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NLV32T-R47J-EF
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470NH 450MA 500 MOHM
Podatkovni listi: NLV32T-R47J-EF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NLV32T-R47J-EF
Številka dela NLV32T-R47J-EF Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 470NH 450MA 500 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 486696 pcs Podatkovni list NLV32T-R47J-EF.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija NLV-EF
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25.2MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 445-16630-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 220MHz natančen opis 470nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 500 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Trenutna ocena 450mA