SPM3020T-R47M-CA02
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPM3020T-R47M-CA02
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470NH 4.3A 32.2 MOHM
Podatkovni listi: SPM3020T-R47M-CA02.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPM3020T-R47M-CA02
Številka dela SPM3020T-R47M-CA02 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 470NH 4.3A 32.2 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76516 pcs Podatkovni list SPM3020T-R47M-CA02.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SPM
Ocene - Q @ Frek -
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Metal
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 4.3A 32.2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 32.2 mOhm Max
Trenutna ocena 4.3A Tok - nasičenost 6.8A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SPM3020T-4R7M-CA02
SPM3020T-4R7M-CA02
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 4.7UH 1.9A 180.9 MOHM
Na zalogi: 83790 pcs
Prenesi: SPM3020T-4R7M-CA02.pdf
RFQ
SPM3051
SPM3051
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: LO PRFL PWR SPLY 5VDC 15W
Na zalogi: 1683 pcs
Prenesi:
RFQ
SPM3020T-R47M-CA
SPM3020T-R47M-CA
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 470NH 4.8A 28.9 MOHM
Prenesi: SPM3020T-R47M-CA.pdf
SPM3020T-R47M
SPM3020T-R47M