SPM4012T-2R2M
TDK CorporationTDK Corporation
SPM4012T-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPM4012T-2R2M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.9A 95 MOHM SMD
Podatkovni listi: SPM4012T-2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPM4012T-2R2M
Številka dela SPM4012T-2R2M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 2.9A 95 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96496 pcs Podatkovni list SPM4012T-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.173" L x 0.161" W (4.40mm x 4.10mm)
Ščitenje Shielded Serija SPM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-15779-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.9A 95 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Trenutna ocena 2.9A Tok - nasičenost 3.3A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SPM4012T-3R3M T
SPM4012T-3R3M T
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 3.3UH 2.4A 141.5 MOHM
Na zalogi: 99550 pcs
Prenesi: SPM4012T-3R3M T.pdf
RFQ
SPM4012T-2R2M-CA
SPM4012T-2R2M-CA
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 2.2UH 2.9A 95 MOHM SMD
Na zalogi: 70394 pcs
Prenesi: SPM4012T-2R2M-CA.pdf
RFQ
SPM4012T-3R3M
SPM4012T-3R3M
Opis: FIXED IND 3.3UH 2.4A 145 MOHM
Prenesi: SPM4012T-3R3M.pdf
SPM4012T-2R2M T
SPM4012T-2R2M T
Opis: FIXED IND 2.2UH 2.9A 94.3 MOHM
Prenesi: SPM4012T-2R2M T.pdf
SPM4012T-2R2M-LR
SPM4012T-2R2M-LR
Opis: FIXED IND 2.2UH 3.1A 85.4 MOHM