SPM5012T-R47M-LR
TDK CorporationTDK Corporation
SPM5012T-R47M-LR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPM5012T-R47M-LR
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470NH 5.4A 23.1 MOHM
Podatkovni listi: SPM5012T-R47M-LR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPM5012T-R47M-LR
Številka dela SPM5012T-R47M-LR Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 470NH 5.4A 23.1 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99760 pcs Podatkovni list SPM5012T-R47M-LR.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.213" L x 0.201" W (5.40mm x 5.10mm) Ščitenje Shielded
Serija SPM-LR Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 445-174480-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Metal
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 5.4A 23.1 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 23.1 mOhm Max
Trenutna ocena 5.4A Tok - nasičenost 9A