SPM6530T-R47M170
TDK CorporationTDK Corporation
SPM6530T-R47M170 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPM6530T-R47M170
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470NH 20A 3.63 MOHM
Podatkovni listi: SPM6530T-R47M170.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPM6530T-R47M170
Številka dela SPM6530T-R47M170 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 470NH 20A 3.63 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121443 pcs Podatkovni list SPM6530T-R47M170.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.256" W (7.10mm x 6.50mm)
Ščitenje Shielded Serija SPM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-3878-2
SPM6530TR47M170
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 20A 3.63 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.63 mOhm Max Trenutna ocena 20A
Tok - nasičenost 20.5A