TFM160808ALC-R47MTAA
TDK CorporationTDK Corporation
TFM160808ALC-R47MTAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFM160808ALC-R47MTAA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470NH 2.7A 62 MOHM SMD
Podatkovni listi: TFM160808ALC-R47MTAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFM160808ALC-R47MTAA
Številka dela TFM160808ALC-R47MTAA Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 470NH 2.7A 62 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 282254 pcs Podatkovni list TFM160808ALC-R47MTAA.pdf
Tip Thin Film Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Shielded Serija TFM-ALC
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 445-174891-1 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470nH Shielded Thin Film Inductor 2.7A 62 mOhm 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 62 mOhm Trenutna ocena 2.7A
Tok - nasičenost 2A