TFM201610GHM-R47MTAA
TDK CorporationTDK Corporation
TFM201610GHM-R47MTAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFM201610GHM-R47MTAA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470NH 3.9A 41 MOHM SMD
Podatkovni listi: TFM201610GHM-R47MTAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFM201610GHM-R47MTAA
Številka dela TFM201610GHM-R47MTAA Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 470NH 3.9A 41 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 216584 pcs Podatkovni list TFM201610GHM-R47MTAA.pdf
Tip Thin Film Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0806 (2016 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ščitenje Shielded Serija TFM-GHM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0806 (2016 Metric)
Druga imena 445-173100-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470nH Shielded Thin Film Inductor 3.9A 41 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 41 mOhm Max Trenutna ocena 3.9A
Tok - nasičenost 4.7A