TSL0709RA-2R2M3R7-PF
TDK CorporationTDK Corporation
TSL0709RA-2R2M3R7-PF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TSL0709RA-2R2M3R7-PF
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 3.7A 11 MOHM TH
Podatkovni listi: TSL0709RA-2R2M3R7-PF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TSL0709RA-2R2M3R7-PF
Številka dela TSL0709RA-2R2M3R7-PF Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 3.7A 11 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4273 pcs Podatkovni list TSL0709RA-2R2M3R7-PF.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.303" Dia (7.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija TSL
Ocene - Q @ Frek 10 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena 445-6502-3
TSL0709RA2R2M3R7PF
delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.378" (9.60mm) Frekvenca - Samozadostna 45MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Inductor 3.7A 11 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Trenutna ocena 3.7A Tok - nasičenost 4A