VLF12060T-331M1R0
TDK CorporationTDK Corporation
VLF12060T-331M1R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLF12060T-331M1R0
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1A 464 MOHM SMD
Podatkovni listi: VLF12060T-331M1R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLF12060T-331M1R0
Številka dela VLF12060T-331M1R0 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 330UH 1A 464 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94944 pcs Podatkovni list VLF12060T-331M1R0.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.461" W (12.00mm x 11.70mm)
Ščitenje Shielded Serija VLF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-3602-6 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 1A 464 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 464 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 1A