VLS2010ET-2R2M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS2010ET-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS2010ET-2R2M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1A 228 MOHM SMD
Podatkovni listi: VLS2010ET-2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS2010ET-2R2M
Številka dela VLS2010ET-2R2M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 1A 228 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 389819 pcs Podatkovni list VLS2010ET-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-6592-2
VLS2010ET2R2M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1A 228 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 228 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 1A