VLS2012ET-2R2M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS2012ET-2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS2012ET-2R2M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1A 153 MOHM SMD
Podatkovni listi: VLS2012ET-2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS2012ET-2R2M
Številka dela VLS2012ET-2R2M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 1A 153 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 569757 pcs Podatkovni list VLS2012ET-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-6602-2
VLS2012ET2R2M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1A 153 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 153 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 1A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VLS2012ET-3R3M
VLS2012ET-3R3M
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 3.3UH 840MA 228 MOHM
Na zalogi: 386784 pcs
Prenesi: VLS2012ET-3R3M.pdf
RFQ
VLS2012ET-1R5N-CA
VLS2012ET-1R5N-CA
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 1.5UH 1.45A 108 MOHM
Na zalogi: 273211 pcs
Prenesi:
RFQ
VLS2012ET-2R2M-CA
VLS2012ET-2R2M-CA
Opis: FIXED IND 2.2UH 1.25A 153 MOHM