VLS201612ET-R47N-CA
TDK CorporationTDK Corporation
VLS201612ET-R47N-CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS201612ET-R47N-CA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470NH 2A 63 MOHM SMD
Podatkovni listi: VLS201612ET-R47N-CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS201612ET-R47N-CA
Številka dela VLS201612ET-R47N-CA Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 470NH 2A 63 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 366058 pcs Podatkovni list VLS201612ET-R47N-CA.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS-E-CA
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-174136-2
VLS201612ET-R47N-CA-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 2A 63 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 63 mOhm Max
Trenutna ocena 2A Tok - nasičenost 1.9A