VLS201612HBX-R47M-1
TDK CorporationTDK Corporation
VLS201612HBX-R47M-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS201612HBX-R47M-1
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470NH 3.2A 42 MOHM SMD
Podatkovni listi: VLS201612HBX-R47M-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS201612HBX-R47M-1
Številka dela VLS201612HBX-R47M-1 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 470NH 3.2A 42 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 222983 pcs Podatkovni list VLS201612HBX-R47M-1.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0806 (2016 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS-HBX-1
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0806 (2016 Metric)
Druga imena 445-173018-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 42 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 42 mOhm Max Trenutna ocena 3.2A
Tok - nasičenost 3.78A