VLS252010CX-R68M-1
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252010CX-R68M-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS252010CX-R68M-1
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 680NH 2.62A 50 MOHM
Podatkovni listi: VLS252010CX-R68M-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS252010CX-R68M-1
Številka dela VLS252010CX-R68M-1 Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 680NH 2.62A 50 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 256347 pcs Podatkovni list VLS252010CX-R68M-1.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 2520 Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS-CX-1
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-172977-6 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 680nH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 680nH Shielded Wirewound Inductor 2.62A 50 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Trenutna ocena 2.62A
Tok - nasičenost 2.52A