VLS252012HBU-100M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252012HBU-100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS252012HBU-100M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 10UH 800MA 672 MOHM
Podatkovni listi: VLS252012HBU-100M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS252012HBU-100M
Številka dela VLS252012HBU-100M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 10UH 800MA 672 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 233161 pcs Podatkovni list VLS252012HBU-100M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Ščitenje Shielded
Serija VLS-HBU Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1008 (2520 Metric) Druga imena 445-174599-1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Metal
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 672 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 672 mOhm Max
Trenutna ocena 800mA Tok - nasičenost 1.16A