VLS3012HBX-R47M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS3012HBX-R47M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS3012HBX-R47M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470nH 5.91A 35 MOHM
Podatkovni listi: VLS3012HBX-R47M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS3012HBX-R47M
Številka dela VLS3012HBX-R47M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 470nH 5.91A 35 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 232749 pcs Podatkovni list VLS3012HBX-R47M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS-HBX
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-175065-2 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 5.91A 35 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Trenutna ocena 5.91A Tok - nasičenost 7.46A