VLS6045AF-100M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS6045AF-100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLS6045AF-100M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, FO
Podatkovni listi: VLS6045AF-100M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLS6045AF-100M
Številka dela VLS6045AF-100M Proizvajalec TDK Corporation
Opis INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, FO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 195687 pcs Podatkovni list VLS6045AF-100M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ščitenje Shielded Serija VLS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-180838-6 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 3.4A 54 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 54 mOhm
Trenutna ocena 3.4A Tok - nasičenost 3A