YNA18B2M0G105M
TDK CorporationTDK Corporation
YNA18B2M0G105M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YNA18B2M0G105M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 1UF 4V X5R 0603
Podatkovni listi: YNA18B2M0G105M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YNA18B2M0G105M
Številka dela YNA18B2M0G105M Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 1UF 4V X5R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179020 pcs Podatkovni list YNA18B2M0G105M.pdf
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija YNA
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 445-4834-1
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Controlled ESR
Stopnja napak - natančen opis 1µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose