CSS28012/J
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
TDK-Lambda Americas, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSS28012/J
Proizvajalec / znamka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis izdelka AC-DC MEDICAL 115-230VAC OUTPUT
Podatkovni listi: CSS28012/J.pdf
Stanje zalog 691 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 691 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSS28012/J
Številka dela CSS28012/J Proizvajalec TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis AC-DC MEDICAL 115-230VAC OUTPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 691 pcs Podatkovni list CSS28012/J.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
Serija CSS280 Moč (Watts) 210W
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input Učinkovitost 91%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 17.5A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 17.5A
Odobritve CE Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CSS28028/J
CSS28028/J
Proizvajalci: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis: AC-DC MEDICAL 115-230VAC OUTPUT
Na zalogi: 684 pcs
Prenesi: CSS28028/J.pdf
RFQ
CSS2728JTR100
CSS2728JTR100
Proizvajalci: Stackpole Electronics, Inc.
Opis: RES 0.1 OHM 5% 3W 2827 WIDE
Na zalogi: 150834 pcs
Prenesi: CSS2728JTR100.pdf
RFQ
CSS28012
CSS28012
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 280W