CSS50036/I
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
CSS50036/I Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSS50036/I
Proizvajalec / znamka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V 360W
Podatkovni listi: 1.CSS50036/I.pdf2.CSS50036/I.pdf3.CSS50036/I.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 493 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 493 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSS50036/I
Številka dela CSS50036/I Proizvajalec TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 36V 360W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 493 pcs Podatkovni list 1.CSS50036/I.pdf2.CSS50036/I.pdf3.CSS50036/I.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 9.00" L x 4.70" W x 1.63" H (228.6mm x 119.4mm x 41.4mm)
Serija CSS500 Moč (Watts) 360W (500W Forced Air)
Druga imena 285-2083
CSS500-36/I
CSS50036I
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 10A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 10A