CSS50057/I
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
CSS50057/I Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSS50057/I
Proizvajalec / znamka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 57V 360W
Podatkovni listi: 1.CSS50057/I.pdf2.CSS50057/I.pdf3.CSS50057/I.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 415 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 415 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSS50057/I
Številka dela CSS50057/I Proizvajalec TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 57V 360W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 415 pcs Podatkovni list 1.CSS50057/I.pdf2.CSS50057/I.pdf3.CSS50057/I.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 57V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 9.00" L x 4.70" W x 1.63" H (228.6mm x 119.4mm x 41.4mm)
Serija CSS500 Moč (Watts) 360W (500W Forced Air)
Druga imena CSS500-57/I delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 57V 6.32A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6.32A
Odobritve CE Aplikacije Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CSS50057
CSS50057
Proizvajalci: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 57V 360W