DTM65PW360D
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
DTM65PW360D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTM65PW360D
Proizvajalec / znamka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 65W
Podatkovni listi: DTM65PW360D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTM65PW360D
Številka dela DTM65PW360D Proizvajalec TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 65W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1556 pcs Podatkovni list DTM65PW360D.pdf
Utež 0.86 lb (390.09g) Napetost - izhod 36V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 5.20" L x 2.71" W x 1.57" H (132.0mm x 69.0mm x 40.0mm)
Serija DTM65-D (65W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 65W Polarizacija -
Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin Druga imena 285-2833
delovna temperatura -20°C ~ 60°C Brez porabe energije 150mW (Max)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level VI natančen opis 36V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 1.81A Dolžina kabla 59" (1.50m)