RWS1500B12/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
TDK-Lambda Americas, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RWS1500B12/R
Proizvajalec / znamka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 1500W
Podatkovni listi: RWS1500B12/R.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 200 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 200 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWS1500B12/R
Številka dela RWS1500B12/R Proizvajalec TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 12V 1500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 200 pcs Podatkovni list RWS1500B12/R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 265 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 10.28" L x 5.00" W x 2.48" H (261.1mm x 127.0mm x 63.0mm)
Serija RWS1500B/ME Moč (Watts) 1500W
delovna temperatura -20°C ~ 60°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Učinkovitost 85% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 125A 85 ~ 265 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 125A Odobritve CE
Aplikacije Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RWS100B5
RWS100B5
Proizvajalci: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 70W
Na zalogi: 1800 pcs
Prenesi: RWS100B5.pdf
RFQ
RWS1500B12
RWS1500B12
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 1500W