RWS1500B24/RFO
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
TDK-Lambda Americas, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RWS1500B24/RFO
Proizvajalec / znamka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 1512W
Podatkovni listi: RWS1500B24/RFO.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 170 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 170 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RWS1500B24/RFO
Številka dela RWS1500B24/RFO Proizvajalec TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 1512W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 170 pcs Podatkovni list RWS1500B24/RFO.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 265 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 10.28" L x 5.00" W x 2.48" H (261.1mm x 127.0mm x 63.0mm)
Serija RWS1500B/ME Moč (Watts) 1512W
delovna temperatura -20°C ~ 60°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Učinkovitost 88% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 63A 85 ~ 265 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 63A Odobritve CE