ZWS100BAF-3/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
ZWS100BAF-3/R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZWS100BAF-3/R
Proizvajalec / znamka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 100W
Podatkovni listi: 1.ZWS100BAF-3/R.pdf2.ZWS100BAF-3/R.pdf3.ZWS100BAF-3/R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZWS100BAF-3/R
Številka dela ZWS100BAF-3/R Proizvajalec TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1197 pcs Podatkovni list 1.ZWS100BAF-3/R.pdf2.ZWS100BAF-3/R.pdf3.ZWS100BAF-3/R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 265 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (155.0mm x 62.0mm x 33.0mm)
Serija ZWS100BAF Moč (Watts) 100W
Druga imena ZWS100BAF-3R
ZWS100BAF3-R
ZWS100BAF3/R
delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 85 ~ 265 VAC Input Tok - izhod (maks.) 20A