ZWS150BAF-24/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
ZWS150BAF-24/R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZWS150BAF-24/R
Proizvajalec / znamka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 150W
Podatkovni listi: 1.ZWS150BAF-24/R.pdf2.ZWS150BAF-24/R.pdf3.ZWS150BAF-24/R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ZWS150BAF-24/R
Številka dela ZWS150BAF-24/R Proizvajalec TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 265 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Serija ZWS150BAF Moč (Watts) 150W
Druga imena ZWS150BAF-24R
ZWS150BAF24-R
ZWS150BAF24/R
delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 265 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6.3A