M19A-1101
TPK America LLCTPK America LLC
M19A-1101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M19A-1101
Proizvajalec / znamka: TPK America LLC
Opis izdelka MONITOR TRU 19" TOUCH DESKTOP
Podatkovni listi: M19A-1101.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M19A-1101
Številka dela M19A-1101 Proizvajalec TPK America LLC
Opis MONITOR TRU 19" TOUCH DESKTOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4719 pcs Podatkovni list M19A-1101.pdf
Zaslon na dotik 2 Point Multi-Touch Serija -
Druga imena 1176-1005
M19A1101
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik DVI-D, VGA
Grafična barva - Dot Pixels 1280 x 1024
Vrsta zaslona TFT LCD Način prikaza -
Diagonalna velikost zaslona 19.00" (482.60mm) Osvetlitev ozadja WLED
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
96LEDK-I070WS50ND1
96LEDK-I070WS50ND1
Proizvajalci: Advantech
Opis: 7 WSVGA, LVDS. 500 NITS, 140/120
Na zalogi: 1006 pcs
Prenesi:
RFQ
M19P09K3F2
M19P09K3F2
Proizvajalci: JAE Electronics, Inc.
Opis: PIN SIDE CRIMP CONTACTS
Na zalogi: 1683869 pcs
Prenesi: M19P09K3F2.pdf
RFQ
1033
Proizvajalci: Adafruit
Opis: MONITOR TFT LCD 1280X800 7"
Na zalogi: 633 pcs
Prenesi: 1033.pdf
96LEDK-A101WX30NK1
96LEDK-A101WX30NK1
Proizvajalci: Advantech
Opis: 10.1 WXGA, LVDS 300 NITS, 170/17
Na zalogi: 874 pcs
Prenesi:
M19A-1101
M19A-1101
Proizvajalci: TPK America LLC
Opis: MONITOR TRU 19" TOUCH DESKTOP