TEL 10-4823WI
TRACO PowerTRACO Power
TEL 10-4823WI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TEL 10-4823WI
Proizvajalec / znamka: TRACO Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V
Podatkovni listi: TEL 10-4823WI.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TEL 10-4823WI
Številka dela TEL 10-4823WI Proizvajalec TRACO Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4136 pcs Podatkovni list TEL 10-4823WI.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.8mm x 13.7mm x 8.0mm)
Serija TEL 10WI Moč (Watts) 10W
Paket / primer 16-DIP Module, 6 Leads Druga imena 1951-1520
delovna temperatura -40°C ~ 88°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti SCP Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 333mA, 333mA