TEN 20-4812WIN
TRACO PowerTRACO Power
TEN 20-4812WIN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TEN 20-4812WIN
Proizvajalec / znamka: TRACO Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: TEN 20-4812WIN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TEN 20-4812WIN
Številka dela TEN 20-4812WIN Proizvajalec TRACO Power
Opis DC DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2645 pcs Podatkovni list TEN 20-4812WIN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija TEN 20WIN Moč (Watts) 20W
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 1951-2135
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 1.67A