TEN 30-4811WIN
TRACO PowerTRACO Power
TEN 30-4811WIN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TEN 30-4811WIN
Proizvajalec / znamka: TRACO Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5.1V
Podatkovni listi: TEN 30-4811WIN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TEN 30-4811WIN
Številka dela TEN 30-4811WIN Proizvajalec TRACO Power
Opis DC DC CONVERTER 5.1V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2308 pcs Podatkovni list TEN 30-4811WIN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5.1V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija TEN 30WIN Moč (Watts) 31W
Paket / primer 7-DIP Module, 6 Leads Druga imena 1951-1546
delovna temperatura -40°C ~ 75°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 6A 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 6A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TEN 30-4812
TEN 30-4812
Proizvajalci: TRACO Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 2079 pcs
Prenesi: TEN 30-4812.pdf
RFQ
TEN 30-4809WIN
TEN 30-4809WIN
Proizvajalci: TRACO Power
Opis: DC DC CONVERTER 2.5V 20W
Na zalogi: 1632 pcs
Prenesi: TEN 30-4809WIN.pdf
RFQ
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 25W
Prenesi: TEN 30-4810.pdf
Opis: DC DC CONVERTER 5.1V 31W
Opis: DC DC CONVERTER 1.5V 13W
Prenesi: TEN 30-4807WIN.pdf
Opis: DC DC CONVERTER +/-5V 30W
Opis: DC DC CONVERTER 15V
Opis: DC DC CONVERTER 2.5V 20W