TEN 60-4811WIN
TRACO PowerTRACO Power
TEN 60-4811WIN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TEN 60-4811WIN
Proizvajalec / znamka: TRACO Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V
Podatkovni listi: TEN 60-4811WIN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 977 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 977 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TEN 60-4811WIN
Številka dela TEN 60-4811WIN Proizvajalec TRACO Power
Opis DC DC CONVERTER 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 977 pcs Podatkovni list TEN 60-4811WIN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija TEN 60WIN Moč (Watts) 60W
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 1951-1585
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 92%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 12A 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 12A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TEN 60-4812WIN
TEN 60-4812WIN
Proizvajalci: TRACO Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 60W
Na zalogi: 1005 pcs
Prenesi: TEN 60-4812WIN.pdf
RFQ
TEN 60-2425N
TEN 60-2425N
Proizvajalci: TRACO Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-24V 60W
Na zalogi: 950 pcs
Prenesi: TEN 60-2425N.pdf
RFQ
TEN 60-4812
TEN 60-4812
Opis: DC DC CONVERTER 12V