THD 15-2421WIN
TRACO PowerTRACO Power
TRACO Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THD 15-2421WIN
Proizvajalec / znamka: TRACO Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-5V
Podatkovni listi: THD 15-2421WIN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THD 15-2421WIN
Številka dela THD 15-2421WIN Proizvajalec TRACO Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2663 pcs Podatkovni list THD 15-2421WIN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -5V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija THD 15WIN Moč (Watts) 15W
Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads Druga imena 1951-1611
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti Remote On/Off, OVP, SCP Učinkovitost 86%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 1.5A, 1.5A