TIM 3.5-0911SM
TRACO PowerTRACO Power
TIM 3.5-0911SM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TIM 3.5-0911SM
Proizvajalec / znamka: TRACO Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V
Podatkovni listi: TIM 3.5-0911SM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TIM 3.5-0911SM
Številka dela TIM 3.5-0911SM Proizvajalec TRACO Power
Opis DC DC CONVERTER 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3207 pcs Podatkovni list TIM 3.5-0911SM.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 5kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 12V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.96" L x 0.57" W x 0.40" H (24.3mm x 14.4mm x 10.2mm)
Serija TIM 3.5SM Moč (Watts) 3.5W
Paket / primer 16-SMD Module, 7 Leads Druga imena 1951-1954
delovna temperatura -40°C ~ 90°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Lastnosti Remote On/Off, OVP, SCP Učinkovitost 77%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 700mA 4.5V - 12V Input Tok - izhod (maks.) 700mA
Aplikacije Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TIM 2-4823SM
TIM 2-4823SM
Proizvajalci: TRACO Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V
Na zalogi: 3195 pcs
Prenesi: TIM 2-4823SM.pdf
RFQ
TIM 3.5-0911
TIM 3.5-0911
Proizvajalci: TRACO Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 3240 pcs
Prenesi: TIM 3.5-0911.pdf
RFQ
Opis: DC DC CONVERTER 12V
Prenesi: TIM 3.5-0912.pdf
Opis: DC DC CONVERTER 12V
Prenesi: TIM 3.5-0912SM.pdf
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V
Opis: DC DC CONVERTER 24V
Opis: DC DC CONVERTER 9V
Opis: DC DC CONVERTER 15V
Opis: DC DC CONVERTER 24V
Opis: DC DC CONVERTER 15V
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika