TPP 100-128A-J
TRACO PowerTRACO Power
TPP 100-128A-J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPP 100-128A-J
Proizvajalec / znamka: TRACO Power
Opis izdelka PRODUCT TYPE: AC/DC; PACKAGE STY
Podatkovni listi: TPP 100-128A-J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPP 100-128A-J
Številka dela TPP 100-128A-J Proizvajalec TRACO Power
Opis PRODUCT TYPE: AC/DC; PACKAGE STY Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1574 pcs Podatkovni list TPP 100-128A-J.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.00" L x 2.00" W x 1.16" H (76.2mm x 50.8mm x 29.5mm)
Serija TPP 100A-J Moč (Watts) 100W
Druga imena 1951-2839 delovna temperatura -25°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Adjustable Output, Universal Input Učinkovitost 92%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 3.58A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Tok - izhod (maks.) 3.58A