TPP 450-148A-M
TRACO PowerTRACO Power
TPP 450-148A-M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPP 450-148A-M
Proizvajalec / znamka: TRACO Power
Opis izdelka AC/DC OPEN FRAME OUTPUT POWER (W
Podatkovni listi: TPP 450-148A-M.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 618 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 618 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPP 450-148A-M
Številka dela TPP 450-148A-M Proizvajalec TRACO Power
Opis AC/DC OPEN FRAME OUTPUT POWER (W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 618 pcs Podatkovni list TPP 450-148A-M.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.58" H (127.0mm x 76.2mm x 40.1mm)
Serija TPP 450A Moč (Watts) 319W (450W Forced Air)
Druga imena 1951-2761 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna No
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 6.65A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Tok - izhod (maks.) 6.65A