PD42-2-1141
TRINAMIC Motion Control GmbHTRINAMIC Motion Control GmbH
PD42-2-1141 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD42-2-1141
Proizvajalec / znamka: TRINAMIC Motion Control GmbH
Opis izdelka STEPPER MOTOR HYBRID BIPOLAR 24V
Podatkovni listi: 1.PD42-2-1141.pdf2.PD42-2-1141.pdf3.PD42-2-1141.pdf4.PD42-2-1141.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 513 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD42-2-1141
Številka dela PD42-2-1141 Proizvajalec TRINAMIC Motion Control GmbH
Opis STEPPER MOTOR HYBRID BIPOLAR 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Utež 0.486 lb (220.45g) Napetost - ocenjena 24VDC
Tip Hybrid Navor - držanje (oz-in / mNm) 49.56 / 350
Sklop zaključka Wire Leads with Connector Koraki na revolucijo 200
Korak kot 1.8° Velikost / dimenzija Square - 1.654" x 1.654" (42.00mm x 42.00mm)
Serija PANdrive™ Inercija rotorja -
Druga imena 1460-1108
delovna temperatura -
Velikost okvirja NEMA 17 Razmik med luknjami -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Dolžina - gred in ležaj 0.945" (24.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Integrated Controller, Flatted Shaft Premer - gred 0.197" (5.00mm)
natančen opis Bipolar Stepper Motor 200 Step 2A 24VDC Trenutna ocena 2A